ВАCМ

ВАCМ

ГО "Всеукраїнська Асоціація Східної Медицини", є добровільною, некомерційною, незалежною, неурядовою організацією, яка об'єднує громадян України та інших країн в залежності від їх професій і видів діяльності і проводить системну роботу щодо впровадження досвіду традиційної китайської медицини в Україні. Також вона є членом World Federation Of Chinese Medicine Societies (WFCMS).

Наша команда

Керівники
Самсонов Олександр
Самсонов Олександр
Засновник і генеральний директор
Самсонов Віталій Олександрович
Самсонов Віталій Олександрович

Відгуки про навчання в Китаї

Програма навчання китайської медицини від ГО "ВАСМ"

ТКМ

Традиційна китайська медицина ˗ велика система практичних медичних знань, перевірена тисячолітнім досвідом, яка поступово впроваджується в сучасну медицину. Це цілісна наука, в якій людина представлений невід'ємною частиною Природи, і за принципом подібності, управляється одними і тими ж законами регулювання. Оптимізація людського життя шляхом збереження фізичного, ментального і духовного балансу, є метою китайської медицини.

Види лікування традиційної китайської медицини:

  • Акупунктура ˗ форма лікування, яка включає в себе введення дуже тонких голок, на різну глибину в визначені точки в тілі.
  • Точковий масаж ˗ особливий вид масажу, при якому, проводять поверхневий, прямий, мануальний тиск на акупунктурні точки вздовж меридіанів тіла.
  • Лікування китайськими травами ˗ вживання персоніфікованої лікувальної формули, на основі комбінації трав, коренів, порошків або речовин тваринного походження.
  • Баночна терапія ˗ одне з терапевтичних напрямків, що полягає в локальному рефлекторному впливі завдяки створенню вакууму на тілі.
  • Туйна-масаж ˗ особливий вид масажу на певних ділянках тіла або уздовж ходу меридіанів, в якому використовується спеціальна техніка виконання.
  • Мокса-терпить (припікання) ˗ прогрівання каналів і меридіан, за допомогою підпалювання рослинних волокон мокси (китайський полин).
  • Раціон харчування ˗ зміни споживання продуктів харчування, в залежності від їх Інь або Ян природи.
  • Цигун ˗ комплекс динамічних вправ, з використанням дихальних і медитативних технік.

ЗАЦІКАВИЛИСЯ?

Останні новини