Перше спільне китайсько-українське засідання Підкомісії з питань співробітництва в сфері охорони здоров'я

11 травня 2012 року в м.Києві відбулося перше засідання Підкомісії з питань співробітництва в галузі медицини Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом КНР.

Підкомісію спільно очолили Глава Української сторони Заступник Міністра - керівник апарату Міністерства охорони здоров'я України Богачев Роман Михайлович і Глава Китайської сторони Підкомісії заступник Міністра охорони здоров'я КНР Хуан Цзефу.

Засідання проходило в атмосфері дружби і взаєморозуміння. Сторони одностайно відзначили, що співпраця в галузі медицини між Україною і Китайською Народною Республікою має давню традицію і його зміцненню сприяють склалися між двома відомствами партнерські відносини. Сторони підкреслили, що створення українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в галузі медицини підніме співробітництво в галузі медицини між двома країнами на якісно новий щабель розвитку.

В ході першого Засідання Підкомісії були досягнуті відповідні домовленості:

Для виконання українсько-китайських домовленостей на вищому рівні з метою реалізації завдань, що стоять перед Комісією з питань співробітництва між Урядом України та Урядом КНР, обидві сторони Підкомісії будуть приймати подальші заходи щодо посилення контактів.

Сторонами було підписано «Положення про Підкомісії з питань співробітництва в галузі медицини» Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

По завершенню першого засідання Підкомісії, сторони висловили позитивне налаштування на співпрацю між країнами в області традиційної китайської медицини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *